«COVID -19 Біз жеңеміз!» атты байқауы өтті

2021 жылдың 26 ақпаны күні Тәрбие жұмысы жөніндегі департаментінің  ұйымдастыруымен «COVID-19» коронавирус пандемиясының алдын алуға арналған студент жастардың арасында «Біз жеңеміз!» атты сурет байқауы өтті.

Бұл байқауды студенттердің шығармашылық жұмысын белсенді ету мен жастардың босуақытын тиімді өткізуге ықпал ету болып отыр. Сонымен бірге, пандемия жағдайында жастардың жауапкершіліктерін арттыру мақсатында ұйымдастырылды.

Байқауға әр факультеттің туденттері қатысып,  өздерінің салған суреттерін ұсынды.

Байқау нәтижесі бойынша І  орынды Техникалық факультетінің студенті Мустафа Ерхан Ғабиденұлы; ІІ орынды КЖжКБ факультетінің студенті Такеров Шарапат Озатұлы; ІІІ орынды  ВжМШТ факультетінің студенті Сләмбекұлы Ахмет, Жанарбек Айдар иеленді иеленді.