Жатақханааралық сайыстар ұйымдастырылды

2019 жылдың 17 қарашасы күні С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінде «Arrow crew» заманауи би клубының ұйымдастыруымен жатақханалар арасында заманауи би байқауы болды.  Әуезді ырғақты өміріне серік еткен №2Б, №5 және №7 жатақханалар белсенді студенттері шараға белсене араласты.

Байқау 2 кезеңнен тұрды. І кезеңде жеке командалар арасында сайыс өтті. Келесі кезеңде жеке бишілер арасында Battle болды.

Би топтарының өнерін арнайы қазылар алқасы бағалады. Байқау қорытындысы бойынша,  бас жүлдеге №7 жатақхана ие болды. Ал І орынды №2Б жатақханасы иеленсе, ІІ орынды №5 жатақхана иеленді. «Үздік биші» номинациясын №2Б жатақханасының қатысушысы  Аягөз Нұрболатқызы жеңіп алды.

Ал кешкісін жатақхана спортшылары арасында баскетбол лигасы болды. Дәстүрлі түрде өткізілетін баскетбол лигасына №2Б жатақханасынан «Номад» пен «Эверест» командалары, №5, №6, №7 мен №8 жатақханалардан бір командадан қатысты.

№2Б, №5, №7 мен №8 жатақхана  командалары өте жақсы ойын көрсетті. Ал №6 жатақхананың командасы ойын ережесін бұзуына байланысты ойыннан шектетілді.

Ойын қорытындысы бойынша, І орын №2Б жатақханасының «Эверест» командасы, ІІ орын №2Б жатақханасының «Номад» командасы, ІІІ орынға  №5 жатақхана командасы ие болды.