ҚР Президентiнiң халыққа Жолдауы белсендi жастар арасында талқыланды

2019 жылдың 16 қыркүйегі күні С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінің белсенді жастары арасында Президентіміз Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаевтың халыққа жолдауын талқылау отырысы болды. Студенттер Мемлекет басшысының Жолдауындағы басым бағыттарға тоқталды. Соның ішінде, жастар үшін жағымды жаңалық – 2020 жылдың «Еріктілер жылы» болып жариялануы. Еріктілер қызметіне азаматтардың, әсіресе, жастардың, студенттер мен оқушылардың қатысу аясын кеңейту, олардың бойында белсенді өмірлік ұстанымдарға қатысты дағды қалыптастыру – маңызды міндет. Біздің елімізде еріктілер жұмысы осындай деңгейде бағаланғаны, әрине, қуантады. Осы салада жүрген жалынды жастарға шабыт береді. Белсенді жастарымыз мемлекет басшысының жолдауына байланысты өз ойларын айтты.