Басты бет / Жаңалықтар / КАТУ-дағы сенбілік
КАТУ-дағы сенбілік

16 сәуір күні елордада жарияланған жалпықалалық қоғамдық жұмыс күніне ҚАТУ студенттері, профессорлық-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері белсенді қатысты. Шараға қатысушылар аумақты тазалаумен қатар ғимараттардың айналасына ағаштар отырғызып біршама көмкеру жұмыстарын жасап тастады.

– Университет аумағы аязға төзімді және қатал климаттық жағдайларға бейімделген ағаштардың 1380 көшетімен безендірілді. Оның ішінде күлте жапырақты үйеңкі, татар үйеңкі, бұтақты қарағаш, жалпақ жапырақты қарағаш, тау күлі, күл, долана, уссури  алмұрты, сібір алма ағашы және ұсақ жапырақты бұталар отырғызылды, – деді басқарма төрағасының стратегиялық даму және халықаралық байланыстар жөніндегі орынбасары Ерлан Нысанбаев.

Ветеринария және мал шаруашылығы технологиясы факультетінің оқу ғимаратының алдына тағы 400 түп көшет отырғызылды. Сонымен қоса СҚ АШТС аумағында аумақты безендіруге 120 қарағай  жеткізілді.  Жасыл алқаптарды уақытылы суару, күтіп-баптау жұмыстары  факультеттерге жүктелген.

Жалпы, ҚАТУ-да абаттандыру процесі орман шаруашылығы, жануарлар дүниесі және қоршаған орта факультетінің профессорлық-оқытушылық құрамының жіті бақылауымен және атсалысуымен жүргізіледі.