Басты бет / Жаңалықтар / ҚазАТЗУ студенттері Астана қаласының Нұра ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасында болды

Астана қаласының Мемлекеттік кірістер департаментінің Нұра ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы мемлеттік кірістер органдарының салық салу саласындағы қызметімен жақынырақ таныстыру мақсатында, «Ашық есік күнін» өткізу барысында «Болашақ маман иесі – студенттерімен» С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университетінің Экономика факультетінің 3 курс студенттерімен кездесу өткізді.

Таныстыру барысында кадрлар және ұйымдастыру жұмыстары бөлімінің бас маманы Нұрғалиева Алтыншаш Абильмажиновна студенттерді жұмыс принципімен таныстырды.

Тәлімді кездесуді экономика факультетінің деканы М.Е.Сабырова, тәрбие ісі бойынша декан орынбасары Хасымхан Хавджалелұлы., аға оқытушы Д.М.Айкупешева ұйымдастырды.