Главная / «Оқу процесінде оқыту әдістерін қолданудың халықаралық тәжірибесі» тақырыбындағы әдістемелік семинар

2023 жылдың 19 желтоқсанында экономика факультетінде Экономика кафедрасының аға оқытушысы, экономика ғылымдарының магистрі Н.В. Выговская «Оқу процесінде оқыту әдістерін қолданудың халықаралық тәжірибесі» тақырыбында әдістемелік семинар өткізді. Семинардың мақсаты - қатысушыларды оқу процесінде оқытудың әр түрлі әдістерін қолданудың халықаралық тәжірибесімен таныстыру және олардың өз білім беру ортасы контекстінде қолданылуын талқылау.

Семинар барысында дәріс, практикалық сабақтар өткізу және студенттердің өзіндік жұмыстарын жүргізу үшін қолданылатын әдістер қарастырылды.

Семинардың артықшылықтары: қатысушылар оқытудың соңғы тенденциялары туралы білім алады, халықаралық әдістерді талқылау және бейімдеу, оқу процесін жақсартуға ықпал етеді.

Семинар соңында қатысушылар халықаралық білім беру тәсілдерінің алуан түрлілігі туралы, сондай-ақ оларды білім беру практикасына енгізу үшін практикалық идеялар туралы түсінікке ие болады. Бұл олардың кәсіби білімін байытып қана қоймай, экономикалық пәндерді оқыту саласындағы инновациялық дамуға ықпал етеді