Басты бет / Грек-рим күрес (қазан 2023)
Грек-рим күрес (қазан 2023)

Қазақ агротехникалық зерттеу университеті грек-рим күрес секциясына студенттерді іріктеу жалғасуда.

Секцияға жалғастырушы да, бастаушы да спортшылар қабылданады. Секция қатысушыларына ыңғайлы болу үшін 3 күз айы ішінде іріктеу және топқа қабылдау үшін бақылау нормативтерін қабылдау ұйымдастырылды (Арқалықта тарту, арқалықтарға тіреліп қолды бүгу және созу, орнынан ұзындыққа секіру, 100 метрге жүгіру және 3000 метрге жүгіру).

Бір ай ішінде әр жаттығуда жаттығудан 10 минут бұрын "Спорт залдары мен спорт алаңдарындағы қауіпсіздік техникасы" тақырыбында теориялық сабақ өткіземіз.

Қазан айында Астана қаласының грек-рим күресі федерациясының жоспары бойынша жоғары оқу орындарының командалары арасында қала біріншілігі өтеді.

Қазіргі уақытта спортшыларды осы турнирге дайындауға бағытталған оқу-жаттығу жиындары жүріп жатыр.