Басты бет / «Жемқорлыққа жол жоқ» қабырға газеті (карикатура сайысының) ақпараты
«Жемқорлыққа жол жоқ» қабырға газеті (карикатура сайысының) ақпараты

2023 жылдың 6 сәуір күні  Жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен «Жемқорлыққа жол жоқ» қабырға  газеті (карикатура) сайысының марапаттау рәсімі өтті. Сайысқа факультеттердің белсенді академиялық топтардың студенттері қатысты.

Бұл сайыстың мақсаты: «Жемқорлыққа жол жоқ» деген ұғымды , оның жағымсыз, заңсыз әрекет екенін түсіндіріп, парасатты мінез қалыптастыру, жастардың дүниетанымдарын кеңейту.

«Жемқорлыққа жол жоқ» қабырға  газеті (карикатура) сайысының  қорытындысы бойынша 3-орынды ВжМШТ фак-нің 22-02 тобы, 3-орынды Экономикалық фак-нің 22-10 тобы, 2-орынды Агрономиялық фак-нің 21-04 тобы, 1-орынды Техникалық фак-нің 22-11 тобы иеленді.