Басты бет / Үстел теннисі спорттық секция үйірмесі бойынша 2022-2023 оқу жылындағы наурыз айына ақпарат

Астана қаласы ЖОО студенттер арасында үстел теннисі ССЛ Орталық девизионына 11.03.2023 жыл іріктеу финалға Лига жарысы Л.Н.Гумилев атындағы Евразия Ұлттық Университетінің спорт кешенінде өткізілді. Жарысқа Астана қаласының ЖОО арасы студенттерінен 7 команда қатысты.

Жарыс нәтижесі бойынша:

Ұлдар командасы:  1 орын- Назарбаев Университеті

2 орын- Л.Н.Гумилев атындағы Евразия Ұлттық Университеті

3 орын- С.Сейфуллин атындағы Қаз АТЗУ

Қыздар командасы: 1 орын- С.Сейфуллин атындағы Қаз АТЗУ

2 орын- Л.Н.Гумилев атындағы Евразия Ұлттық Университеті

3 орын- Астана Халықаралық Университеті

С.Сейфуллин атындағы Қаз АТЗУ спорттық үстел теннисінің құрама команда студенттері:

Ұлдар командасы:

1.Қуатбеков Серик   Экономикалық факультеті 22-08 тобы

2.Закерьянов Даниял   ЖРБСжД факультеті 21-02   тобы

3.Жақыпбек Нұрбек   ВжМШТ факультеті 19-08 тобы

Қыздар командасы:

1.Смайлова Ленера   Энергетикалық факультеті 19-25   тобы

2.Гречихина Сабрина   ЖРБСжД факультеті 21-16 тобы

3.Алтынхан Аяулым   ВжМТШ факультеті 21-03 тобы

Студенттеріміз сәуір айында өтетін Қазақстан Республикасының ССЛ Орталық девизионында финалдық ойындарына жолдама алды.

Жаттықтырушысы: Мұстафин.Б.Ж