Басты бет / 5В071900 – «Радиотехника, электроника және телекоммуникация» мамандығы бойынша XV Республикалық студенттік пәндік олимпиаданың қорытындысы

«Халықаралық Ақпараттық Технологиялар Университеті» АҚ – да 2023 жылғы 29 мамырда 5В071900 – «Радиотехника, электроника және телекоммуникация» мамандығы бойынша XV Республикалық студенттік пәндік олимпиада өтті, оған Қазақстанның 9 жоғары оқу орнынан 23 қатысушы қатысты.

Олимпиада жеке форматта өтті және «Электр байланысы теориясы», «Электроника және радиотехникалық құрылғылардың схемотехникасы», «Электр тізбектерінің теориясы» пәндері бойынша тапсырмалар ұсынылды.

Олимпиадалық тапсырмаларды орындау нәтижелері бойынша келесі тәртіпте орындар анықталды:

I орын - Кенжебулатов Даурен Болатханович, «С.Сейфулин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті» КЕАҚ;

II орын  - Изгали Нурберген, Радиоэлектроника және байланыс әскери-инженерлік институты, Жакупова Назым Саяткызы, Satbayev University;

III орын - Бекешова Ақнұр Мұратқызы, ЕҰУ.Л. Н. Гумилева, Алимов Төрехан Кайратович, Қарағанды техникалық университеті, Хафизов Ескендр, КУПС.

Қатысушыларды жеңістерімен құттықтаймыз! Баршаңызға одан әрі жеңістер, жаңа биіктерге ұмтылыстар, табыс пен шабыт тілейміз!!!