Басты бет / Қазақ күресі (ақпан 2024 ж.)
Қазақ күресі (ақпан 2024 ж.)

Ақпан айы 1-4 курс студенттерін күрес залына дайындыққа  жинадым. Студент палуандарымыздан ұзындыққа секіртіп,кермеге тартылтып нормативтер қабылдадым.  Палуандарға таза жүруге, залда тазалықты сақтауға және техника қауіпсіздігін түсіндірдім. Кілемде домалау,страховка жасап құлауды қайталаттым.   Әдістердің кіріп шығу техникасын үйреттім. Қарсыласқа жамбас әдісіне кіріп шығуды және лақтыруды үйреттім.  Студенттерімді жарыс алды дайындықтар жасаттым.  Ақтөбе қаласында өтетін Қазақстан республикасының чемпионатына апару үшін Астана қаласы чемпионатына іріктеуге  студенттерді дайындап қатыстырдым. Энергетикалық факультеттің  1- курс студенттері Шәріпбек Әнуар 70 кг салмақ дәрежесінде  2 орынға ие болды және Ергешбай Нариман +82 кг салмақ дәрежесінде 2 орынға ие болды.  Орын алған студенттеріміз 21-25 ақпан Ақтөбе қаласында өтетін ҚР чемпионатына қатысты.

Қазақ күресі жаттықтырушысы: Ибраев Жанай Дуйсенбаевич