Басты бет / «Референдум-конституциялық-құқықтық институт ретінде» тақырыбында дөңгелек үстел өтті

2022 жылдың 17 мамыры күні «Референдум-конституциялық-құқықтық институт ретінде» тақырыбында дөңгелек үстел өтті.

Дөңгелек үстелге ҚР Парламенті Мәжілісінің Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі Д.Б.Зәкиева, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі Е.Н.Абақанов  және техникалық факультеттің студенттері қатысты.

Дөңгелек үстелде референдум ұғымы, сонымен қатар Қазақстан Республикасы Конституциясына енгізілетін өзгерістердің  мазмұны, маңызы түсіндірілді.