Басты бет / С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университетінде бокс үйірмесі. Есеп.

1.03.31-03.2023ж арасында жаттығу кесте бойынша дүйсенбі,сәрсенбі,жұма күндері өтеді.8.03.-12.03.2023ж. арасында Астана қаласында жастар арасында республикалық турнирге университеттің техникалық факультеттің  4 курс студенті 19-04 тобының студенті Жайлаубек Мади  чемпион болды. 1 курс 22-12 тобының студенті  Нарботаев Мұхтархан жарысқа қатысып жүлделі үшінші орын алды. 10.03-20.03.2023ж. арасында спорт залда сайлау іс-шарасы болуына байланысты жаттығу үдерісі Ш.Қалдаяқовта 1 мекен-жайында орналасқан "Ф.Цой  бокс мектебінде" өтті. Кейбір кездерде Потанина 16/1 спорт кешенінде іс-шаралар болған жағдайда жаттығу үдерістеріміз "Ф.Цой бокс мектебі" келісім шарт бойынша өткізіледі. Жаттығу барысында тік соққыларды соғу әдістері шыңдалдып қапталдағы соққылардан қорғану әдіс-айлалары шыңдалды. Жаттығу үдерісінде  солақай боксшылармен жекпе-жек кезінде жұмыс істеу әдіс- айласы қарастырылды. Құрама команда мүшелері  Сейілбек Әлкей, Батырбеков Исломжон,Сыздыков Диас "Толқын" спорт кешенінде жаттығады.

Бокстан ҚРЕСЖ. Сейдуалиев Жұмабек Төребекұлы.

1 сурет

2 сурет

3 сурет

4сурет.Потанин 16/1 мекен-жайы бойынша оқу процесі

5сурет. Техника факультетінің студенті бірінші курс 22-12 Нарботаев Мұқтархан   республикалық турнирінде 3 орын алды. Астана қ.

6 сурет

7 сурет

8сурет

9 сурет

Жаттығу үдерісі Ш. Қалдаяқов 1 мекен-жайындағы

"Ф. Цой бокс мектебінде" өтуде.