Басты бет / «Python тілінде ғылыми-техникадық есептерді шығаруды» үйірмесі
«Python тілінде ғылыми-техникадық есептерді шығаруды» үйірмесі

Миссиясы –  Студенттерге цифрлық технологиялар саласында қосымша білім беруге арналған мемлекеттік саясатты жүзеге асыру болып табылады.

Бұл үйірменің қосымша білім беру бағытындағы негізгі мақсаты – студенттерде ғылымға баулу, күрделі практикалық есептерді шеше білуге машықтандыру және жеке тұлғаның шығармашылық және зияткерлік әлеуетін арттыру. Сонымен қатар, студенттердің Цифрлық Технологиялар саласындағы болашақ кәсіби қызметі үшін қажетті біліктілігі мен арнайы білімнің жоғары деңгейіне қол жеткізу.

Міндеттері: Радиотехника, электроника, телекоммуникация және сигналдарды цифрлық өңдеу бағыттары бойынша ғылыми-техникалық мәселелерді жоспарлай және оларды шеше алатындай білікті кадрларды даярлауға бағытталған.