Басты бет / "Нашақорлық —өз өміріне балта шабу" атты қабырға газеті байқауының жеңімпаздары марапатталды

2023 жылдың 12-24 қазаны аралығында университетімізде Мәдени-бұқаралық жұмыстар жөніндегі  департаменті және ART KATZU клубының ұйымдастыруымен "Нашақорлық —өз өміріне балта шабу" атты қабырға газеті байқауы өтті.

Байқауға факультеттерден 21 қабырға газеті ұсынылды. Әділқазылар алқасының құрамында:  директордың орынбасары-Г. Е. Байдалина, аға менеджер-Т. З. Канафин, ЖІЖК аға менеджері- Ш.Ж.Рақымберді,  ART KATIU клубының төрағасы- Умерсериков Мади болды.

Байқаудың қорытындысы:

1 орын- КСиПО факультетінің студенттері;

2 орын- Агрономия факультетінің 2 курс студенті Макен Қарашаш және энергетикалық факультетінің 1 курс студенті  Ескен Бақберген;

3-орын—ОШЖТҚО факультеті 21-11тобының студенттері және энергетикалық факультеті 1 курс студенті Алишерұлы Бақдаулет.

Құттықтаймыз!