Басты бет / «Электр энергетикалық жүйелердіңі» студенттік ғылыми үйірмесі
«Электр энергетикалық жүйелердіңі» студенттік ғылыми үйірмесі

2017 жылдың Қазан айы

Үйірме жұмысының мақсаты – 5В081200 – «Ауыл шаруашылығын энергиямен қамтамасыз ету» және 5В0718 – «Электр энергетикасы» мамандықтары бойынша С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінде оқитын студенттердің кәсіби әлеуетін энергияны үнемдеу мен энергия тиімділігін арттыру саласында ғылыми-зерттеу жұмыстары арқылы жүзеге асыру.

Үйірме студенттері өз мақсаттарын бірқатар мәселелерді шешіп және сәйкесінше шеберлігін арттыру арқылы қол жеткізеді:

1. Ғылыми зерттеу жұмысының таңдаған тақырыбы бойынша аналитикалық шеру жасап, сол мәселені шешудегі өзінің орнын анықтайды;
  2. Өздерінің ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүзеге асыру үшін қажетті құрал-саймандар мен әдістерді игеріп дағдыланады;
  3. Өздерінің жасаған ғылыми-зерттеу жұмыстарының нәтижелері бойынша есеп және мақалалар әзірлейді;
  4. Өздерінің жас маман ретінде жеке портфолиосын қалыптастыру бағытында жұмыс атқарады.

Үйірме жетекшісі – Акимжанов Темирболат Балтабаевич, «Электр жабдықтарын пайдалану» кафедрасының аға-оқытушысы, т.ғ.к.

Үйірме мүшелері:

Ныгманов Алишер, Шинабек Адлет, Саубетов Адильбек, Кудасбаев Батырхан, Гылымбеков Мырзабек, Мусабаев Диас, Кисабаев Куандык, Камал Рустем, Кубирбаева Нургуль, Богословский Владимир.

Үйірме жұмысының нәтижелері жас ғалымдар мен халықаралық конференциялардың және байқаулардың дипломдары мен мақалалары түрінде көрінеді.

Мақсаттары:

Міндеттері: