Басты бет / «Компьютерлік және математикалық модельдеу» ғылыми үйірмесі
«Компьютерлік және математикалық модельдеу» ғылыми үйірмесі

Үйірменің мақсаты: Ғылыми үйірменің негізгі мақсаты факультеттің студенттері мен магистранттарын даярлау сапасын арттыру және ғылымға баулу.

Міндеттері:

Күтілетін нәтиже: Үйірме төңірегінде қарастырылатын негізгі ғылыми бағыттар заманауи зерттеу бағыттарына негізделген. Атап айтсақ, бұл бағыттарды келесідей жіктеуге болады:

Ұсынылып отырған ғылыми-зерттеу бағыттары студенттердің төрт жылда алатын білімдерін толықтырып, зерттеушілік қабілеттерін арттыруға және болашақтағы кәсіби жұмысында қолдануға толықтай мүмкіндіктер берері сөзсіз. Студенттерге ұсынылған тақырыптардың негізі ғылыми жетекшілік атқаратын оқытушы-профессорлық құрамның көпжылғы зерттеулерінің нәтижелерімен тікелей байланысқан.

Ғылыми үйірмеге жауапты жетекшілері «Ақпараттық жүйелер» кафедрасының оқытушылары: аға оқытушы ф.м.ғ.к., Анияров Альмир Асқарұлы және қауымдастырылған профессор м.а.,PhD, Нұрахметов Дәулет Бағдатұлы.