Басты бет / «Жас морфолог» студенттік ғылыми үйірмесі
«Жас морфолог» студенттік ғылыми үйірмесі

Биология ғылымдары кафедрасында профессор А.І. Ғазизованың және аға оқытушылар А.С. Тожыбаева, Н.Б. Ахметжанова мен Л.М. Мурзабекованың жетекшілігімен «Жас морфолог» студенттік ғылыми үйірмесі жұмыс жасайды. Үйірмеде ВжМШТ факультетінің әр түрлі мамандықта оқитын 1 және 2 курс студенттер және мектеп оқушылары ғылыми жұмыстарымен айналасады. Ғылыми зерттеулер нәтижелері бойынша жыл сайын студенттер ғылыми-тәжірибелік конференцияларда баяндама жасайды.

Студенттік ғылыми үйірменің жұмыс бағдары - cүтқоректілердің және құстардың онтогенезінің әр түрлі кезеңдерінде қан-тамыры мен иммунды жүйелерді зерттеу.

Студенттік ғылыми үйірменің мақсаты – студенттерді ғылыми-зерттеу жұмыстарға баулу, ветеринарияда морфологиялық және гистологиялық әдістерді игеруге мүмкіндік туғызу.

Студенттік ғылыми үйірменің міндеттері:

Күтілетін нәтижелер: