Басты бет / «It’s my duty- to say thank you» атты Қазақстан Республикасы Тәуелсіздіктігінің 30-жылдығына орай меркелік іс – шара туралы

2022 жылдың 20 қаңтары күні “English speaking club” клубының ұйымдастыруымен «It’s my duty- to say thank you» атты Қазақстан Республикасы  Тәуелсіздіктігінің 30-жылдығына орай меркелік іс – шара Zoom қосымшасында өтті.

Мерекелік іс-шараға университетіміздің белсенді студенттері қатысты. Клуб мүшесі Сапарова Нигина Тәуелсіздік туралы бейнетаспа мен презентация дайындап, қатысушыларға сұрақтар қойды. Студенттер еркін түрде өз ойларымен бөлісіп, мерекенің құрметіне домбырамен ән шырқады. Мерекелік іс-шара өте жоғары деңгейде өтті.