Басты бет / «Білім беру мекемелеріндегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы шаралар» атты онлайн-семинар өтті

2021 жылдың 17-19 наурызы аралығында Тәрбие жұмысы жөніндегі департаментінің ұйымдастыруымен  «Білім беру ортасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс – қимыл»  бойынша ҚАТУ құрамындағы 3 еншілес ұйымдарында  онлайн-семинарлар өтті.

Онлайн-семинарларға «А.И. Бараев атындағы Астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» ЖШС, «Қазақ орман және агроорман шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты» ЖШС, және «Солтүстік Қазақстан ауылшаруашылық тәжірибе станциясы » ЖШС ұжымдары белсенді қатысты.

С. Сейфуллин атындағы ҚАТУ-дың заң бөлімінің бастығы М.Б. Даутова өз сөзінде 2015-2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы бағдарламаның негізгі бағыттары туралы айтып, "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" ҚР Заңы Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруға бағытталғанын атап өтті. Біздің еліміз мемлекеттік тәуелсіздіктің алғашқы күндерінен бастап сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдың тиімді әлемдік стандарттарға сәйкес институттары мен тетіктерін құру бағытары мен мақсатты және кезең-кезеңімен жүзеге асырылып  келе жатқандығы  баяндады.