Басты бет / «Popping» атты тақырыбында би студиясының маманы Касымов Елеумен онлайн кездесу  өтті

2021 жылдың 20 қарашасы күні  «Arrow crew» клубының  ұйымдастыруымен  тікелей эфир арқылы «Popping» атты тақырыбында би студиясының маманы Касымов Елеумен онлайн кездесу  өтті.

Кездесуге ҚазАТУ–дың студенттері қатысты. Тікелей эфирде Елеу студенттермен кәсіби биді қалай үйренуге болатынын, биші қандай қасиеттерді дамытуы керек екенін және қайдан шабыт алуға болатынын және

бимен қалай айналыса бастағанын және алға қойған  мақсаттары жайлыда айтып,еркін форматта әңгіме жүргізді.

Кездесу соңында студенттерімізге ақыл кеңес беріп, өткен қызықтарымен бөлісті. Студенттер  сұрақтарын  қойып, кездесу кешіміз көңілді өтті.