Басты бет / Есеп беру белбеу күресі секциясының 2023 жылдың қаңтар айында атқарылған жұмыстары туралы

21 қаңтар күні Гумелев атындағы ЕҰУ күрес залында Астана қаласының жоғары оқу орындары арасында жолдастық кездесу және университетіміздің түлегі белбеу күресінен Әлем чемпионы Осканов Есқарханмен шеберлік сыныбын өткіздік.

Достық кездесуге университетіміздің спортшылары мен Гумилев атындағы ЕҰУ, ҚазҰТБ және Спорт академиясының жоғары оқу орындарының спортшылары қатысты.

Спортшылар саны 65 студентті құрады, оның ішінде 1 халықаралық дәрежедегі спорт шебері, 7 спорт шебері және 12 спорт шеберлігіне үміткер. Спортшылар жақсы жарыс тәжірибесіне ие болып, шеберліктерін шыңдады.