Басты бет / Грек-рим күресінің 2024 жылы сәуір айы жұмысының есебі
Грек-рим күресінің 2024 жылы сәуір айы жұмысының есебі

Сәуір айында грек-рим күресінен жоспар бойынша алға қойылған міндеттер орындалды; 1) Қорғаныс әдістерін және қарсы тұру әдістерін үйрену, 2) Қозғалыс қасиеттерін жетілдіру – жылдамдық, күш және икемділік. Жаттығу және тартысты жекпе-жектер барысында қарсыластың қарсылығымен техникаларды орындауға көбірек көңіл бөлінді, 3) Бедро әдісін үйрету.

КАТЗУ және ЕҰУ университеттерінің командалары арасында грек-рим күресі бойынша достық кездесу өткізді.
    Жеңіл кездесу барысында екі команданың спортшылары «қабырғаға қабырға» күресті жасады.
    Барлық жекпе-жектің нәтижелері бойынша 6:5 есебімен жеңісті С.Сейфуллин КАТЗУ спортшылары жеңіп алды.
    Әр жұмада олар Астана қаласының университеттерімен және колледж мекелерімен тәжірибе алмасу және шеберлікті арттыру үшін өткізіледі.
Гумилев атындағы ЕҰУ командалары және «Жоғары көлік және коммуникация» колледжі конкурстық жиырылуға келді.