Басты бет / Есеп беру белбеу күресі секциясының 2023 жылдың наурыз айында атқарылған жұмыстары туралы

Наурыз айында белбеу күресінен жоспар бөлімі бойынша алға қойылған міндеттер орындалды; 1) Қорғаныс әдістерін және қарсы тұру әдістерін үйрену, 2) Қозғалыс қасиеттерін жетілдіру – жылдамдық, күш және икемділік. Жаттығу және тартысты жекпе-жектер барысында қарсыластың қарсылығымен техникаларды орындауға көбірек көңіл бөлінді.

09-10 наурыз күндері университетіміздің күрес залында белбеу күресінен Астана қаласының іріктеу жарысы өтіп, оған 18 жастан асқан спортшылар қатысты. Он екі салмақ дәрежесі бойынша біздің студенттер бақ сынап, 2023 жылдың 26 ​​сәуірі мен 29 сәуірі аралығында Павлодар қаласында өтетін Қазақстан Республикасының чемпионатына қатысуға 10 жолдама алды.

Іріктеу жарысынан кейін қазіргі уақытта Қазақстан Республикасы чемпионатының алдындағы университет студенттерінің дайындығы күшейтілген. Айдың әр жұмасында Астана қаласының басқа командаларының шақыруымен жарыстық кездесулер өткізіп, қаланың басқа жауынгерлік клубтарында жолдастық кездесулерге жоғары дәрежелі спортшыларымызбен қатысамыз; Гумилев атындағы ЕҰУ, «Жоғары көлік және коммуникация колледжі», Қаз УТБ, «Алатау» спорт кешені.