Басты бет / Хабар. Грек-рим күресінің 2023 жылы наурыздағы жұмысы туралы
Хабар. Грек-рим күресінің 2023 жылы наурыздағы жұмысы туралы

Наурыз айында грек-рим күресінен жоспар бөлімі бойынша алға қойылған міндеттер орындалды; 1) Қорғаныс әдістерін және қарсы тұру әдістерін үйрену, 2) Қозғалыс қасиеттерін жетілдіру – жылдамдық, күш және икемділік. Жаттығу және тартысты жекпе-жектер барысында қарсыластың қарсылығымен техникаларды орындауға көбірек көңіл бөлінді, 3) Бедро әдісін үйрету.

19 наурыз Гренада СК. Греннада КАТЗУ және ЕҰУ университеттерінің командалары арасында грек-рим күресі бойынша достық кездесу өткізді. Кездесу Nauryz 2023 жылдығына арналды.

Жеңіл кездесу барысында екі команданың спортшылары «қабырғаға қабырға» күресті жасады.

Барлық жекпе-жектің нәтижелері бойынша, 6: 5 есебімен жеңісті КАТЗУ спортшылары жеңіп алды. С.Сейфуллин.

Әр жұмада олар Астана қаласының университеттерімен және Сузейлерімен тәжірибе алмасу және шеберлікті арттыру үшін өткізді.

Гумилев командалары және жоғары көлік және коммуникация колледжі конкурстық жиырылуға келді.