Басты бет / С.Сейфуллин атындағы ҚАЗАТУ-дың 2023 жылғы қаңтар айындағы армрестлинг секцияларының есебі

Қаңтар айында Талдықорған қаласында ақпан айында өтетін ерлер мен әйелдер арасында Қазақстан Республикасының чемпионатына дайындық мақсатында армрестлингтен жаттығулар өткізілуде.Астана қаласының құрама командасына университетіміздің үш студенті енді. 90 кг салмақта 2022 жылғы Азия чемпионы Слабодиян Станислав ТжКБ факультеті, сонымен қатар 2022 жылғы Қазақстан Республикасы Кубогының күміс жүлдегері Құралбек Рамазан, 65 кг салмақ дәрежесінде және Қазақстан кубогының қола жүлдегері. Қазақстан Республикасы Тимур Ескенов, 60 кг салмақ дәрежесі, UZRAiD факультетіЖоғарыда аталған студенттердің барлығы сәтті дайындықпен Қазақстан Республикасында Алматы қаласында өтетін әлем чемпионатына қатысуға жолдама алады.

Дене шынықтыру кафедрасының аға оқытушысы, армрестлинг бойынша жаттықтырушы Абайділдин Ж.М.

23.01.2023 ж