Басты бет / Армрестлинг
Армрестлинг

С. Сейфуллин атындағы ҚазАТУ 2023 жылдың ақпан айындағы армрестлинг секцияларының есебі Наурыз айында Алматы облысының Талғар қаласында өткен ерлер мен әйелдер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионатына дайындық аясында армрестлингтен жаттығу өтті. Жарыста екі-үш оқушы 90 келі салмақта Славодиян Станислав пен 80 келіде Порваткин Данил сынға түсті. Жоғарыда аталған жеңімпаздар арасынан жоғарыда аталған студенттер шықпай қалды, бірақ бұл старт әлем чемпионатына іріктеу болғандықтан, үлкен тәжірибе алды.

1 наурыздан 11 наурызға дейін оқу-жаттығу процесі білек пен бицепс бойынша күшейтілген жұмыспен жалғасты.

11-20 наурыз аралығында төзімділік, қарқындылық және жылдамдық-күш жаттығулары бойынша жалпы дене шынықтыру жаттығулары өткізілді.

21 наурыздан 31 наурызға дейін «үстел басында» күреске дайындық күш-жігері. Командалар бойынша әрекеттерді жаттықтыру: Start, Ready, Go. Оқу процесі 22 наурызда университет аумағында өтетін Наурыз мерекесіне дайындықпен әдеттегідей жалғасуда.

Старший преподователь кафедры физического воспитания тренер по армрестлингу Абайдильдин Ж.М