Басты бет / Қазақ күресінен 2023 жылдың қараша айының есебі
Қазақ күресінен 2023 жылдың қараша айының есебі

Қараша айы студенттердің  әдіс жасау  техникасына көңіл бөлінді. Иыққа салып лақтыру әдісін үйреттім. Әдісті жүргізіп жасауға үйреттім. Әдісті орнында жасауға көңіл бөлдім. Студенттердің жылдамдығын дамыттым, әдіске жылдам кіріп шығуды көрсеттім. Күрес күндері иыққа салып лақтыру әдісін көбірек жасауға кеңес бердім. Бір әдістің жақсы жасалуы үшін апталап немесе айлап қайталау керек. Иыққа салып лақтыру әдісін күрес барысында жасау техникасын көрсеттім. Студенттерді тәжірибе жинау үшін Жекпе-жек спорт кешеніне күрес күніне  апардым. Палуандарым 10 кездесу жасады. Спорт шеберлерімен күресіп көп тәжірибе алмасты. Жас барыс республикалық турниріне қалалық іріктеу өтіп, 5 студентіміз Жас барыс республикалық турниріне күресетін болды. Жас барыс республикалық турнирі Желтоқсан айында Астана қаласында өтеді. Әр облыстан 1 номерлі палуандар күреседі. ҚазАТзУ студенттері Астана қаласының үздіктері болып қатысатын болады.

Қазақ күресі жаттықтырушысы:  Ибраев Жанай Дуйсенбаевич