Басты бет / Польша мемлекетінен, т.ғ.д., Варшава технологиялық университетінің доценті Przemyslaw Tomas Kupidura шақыртылды

Қазақстан Республикасының 2023-2029 жылдарға арналған Жоғары білімді және ғылымды дамыту Концепциясын жүзеге асыру жоспарына сәйкес 20.11.-16.12.2023 аралығында «Жер рерурстарын басқару, сәулет және дизайн» факультетіне Польша мемлекетінен, т.ғ.д., Варшава технологиялық университетінің доценті Przemyslaw Tomas Kupidura шақыртылды. Бүгінгі семинарда «Методы обработки космических снимков» тақырыбында баяндама жасап, Жер ресурстарын басқару, сәулет және дизайн факультетінің ғалымдарымен пікір алмасты.