Басты бет / «Біз әртүрліміз, бірақ біргеміз!» атты баспанасыз жануарлар үйі
«Біз әртүрліміз, бірақ біргеміз!» атты баспанасыз жануарлар үйі

18 қаңтар күні Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінің  “Көмек” еріктілер ұйымының ұйымдастыруымен «Біз әртүрліміз, бірақ біргеміз!» атты баспанасыз жануарлар үйі іс-шарасы бойынша Аққорған 5в мекен-жайында орналасқан “Я живой” баспанасыз жануарлар үйінде болды. Бұл баспасыз жануалар үйіннің қарамағына 164 мысық, 98 ит кіреді екен.

Шара барысында студенттер арасында шағын қор ашылып, 18.000 теңге ( он сегіз мың теңге). Жиналған қаражатқа жануаларға арналған тағамдар алынды(рис, гречка, мысықтарға арналған тағамдар) және жеткізілді.

Студенттер жануалардың жағдайы мен денсаулықтарымен, баспанасыз жануалар үйінің жұмыс барысымен танысты. Баспанасыз қалған жануарлардың қалай қабылданатындығы, қандай емдеу шаралары жүргізілетіндігі, қандай күтім көрсетілетіндігі жайында ақпарат алды. Және алдағы уақытта баспанасыз жануарларды тапқан жағдайда қандай шараларды жүргізу керек екендігімен танысты.

Іс-шара барысында студенттеріміз ерекше әсер алды. Бұл бағытта басқа көз қараспен қарай бастады. «Я живой» баспанасыз жануарлар үйінің зоотехниктері еріктілерімізге алғысын айтып, алдағы уақытта бірге жұмыс жасауға шақырды.