Басты бет / «Балалар әлемі» атты шеберлік сабағы
«Балалар әлемі» атты шеберлік сабағы

Сурет – бейнелеу өнеріне қажет ең маңызды қабілет пен дағдыларды қалыптастыратын бастауыш мектеп сияқты. Сурет салу барысында адам қоршаған ортаны бақылауға, көргендерін ойша талдауға дағдыланып, заттарды, құбылысты терең сезініп қабылдай бастайды. Бейнелеу шеберлігін меңгеру, көркемдік көру қабілеті мен оны өз суреттері арқылы жеткізе білу суреттен басталады.

23 қараша күні «Art KazATZU» студенттік клубының мүшелері университет қызметкерлерінің балаларына арнайы «Балалар әлемі» атты шеберлік сабағын  ұйымдастырды.

Шеберлік сабақта сурет салу техникаларын, түстерді дұрыс таңдауды үйретті. Шеберлік сабақ соңында балаларға сыйлақтар табыс етілді. Балалар ұйымдастырушыларға өз алғыстарын білдірді.