Басты бет / «Қыз әдемілік пен іңкәрліктің символы» тақырыбында шеберлік сағаты өтті
«Қыз әдемілік пен іңкәрліктің символы» тақырыбында шеберлік сағаты өтті

2022 жылдың 15 маусымы күні С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінде «Сымбат» қыздар клубының ұйымдастырумен 7 жатаханада студенттермен «Қыз әдемілік пен іңкәрліктің символы» атты тақырыбында шеберлік сағаты өтті.

Шеберлік сағатымызға «Estel centere» сұлулық салоннан А.Аумеханбетова  және жастар саясаты департаментінің менеджері М.Шолыкбаева қатысты.

Шеберлік сағатта А.Аумеханбетова  студент қыздарға шаш күтіміне арналған құрал-жабдықтарды қолдануды үйретіп, өз тәжірибесін  бөлісті.

Шеберлік сағат соңында, шеберіміз қыздарға өзінің сыйлықтарын табыстап, кездесуді ұйымдастырған «Сымбат» қыздар клубына алғыстарын білдірді.