Басты бет / «Референдум арқылы конституциялық заңға енгізілетін өзгерістердің мақсаты» тақырыбында түсіндіру жұмысы өтті

2022 жылдың 25 мамырында С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінде «Референдум арқылы конституциялық заңға енгізілетін өзгерістердің мақсаты» тақырыбында академиялық топтарда түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

Студент-жастарға референдум арқылы демократиялық қағидаттарға негізделген өзгерістерге қол жеткізілетіні айтылды. Демократия - Қазақстан халқы үшін ең жоғарғы құндылық екені және оның маңызы сараланды. Сонымен қатар, Қазақстан Республикасының азаматтарының референдумға қатысу құқығы талқыланды. Кездесу соңында спикерлер жастарды осындай тарихи сәтте азаматтық белсенділік танытып, дауыс беруден қалыс қалмауға шақырды.