Басты бет / «Референдум арқылы конституциялық заңға енгізілетін өзгерістердің мақсаты» тақырыбында түсіндіру жұмысы өтті

2022 жылдың 27 мамырында С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінде «Референдум арқылы конституциялық заңға енгізілетін өзгерістердің мақсаты» тақырыбында академиялық топтарда түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

Кураторлар мен студенттер ел дамуындағы Конституцияның рөлі мен Жаңа Қазақстанды құрудағы конституциялық реформаның маңыздылығын талқылады. Алдағы референдумның өткізілуі – талқылаудың негізгі тақырыбы болды. Студенттер өз пікірлерімен бөлісіп, референдумды өткізуді бірауыздан қолдады.