Басты бет / «Референдум арқылы конституциялық заңға енгізілетін өзгерістердің мақсаты» тақырыбында түсіндіру жұмысы өтті

2022 жылдың 30 мамырында С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінде «Референдум арқылы конституциялық заңға енгізілетін өзгерістердің мақсаты» тақырыбында академиялық топтарда түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

Биыл мемлекеттік басқару жүйесін өзгертіп, елдегі саяси ахуалға жаңа дем беретін Конституциялық референдум – жалпыхалықтық деңгейде алғаш өткізілмек.

Бүгін осы орайда, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты Жамбыл Ахметбеков референдумның маңыздылығын түсіндіру бойынша студенттермен кездесу өткізді.

Жиын барысында референдумды өткізу - саяси дамудың келесі кезеңі екендігі, референдум арқылы мемлекет пен қоғамның өзара іс-қимылының жаңа жүйесіне көшу жүзеге асырылатындығы туралы айтылды.