Басты бет / «Нашақорлыққа жол жоқ!» тақырыбында кездесу өтті
«Нашақорлыққа жол жоқ!» тақырыбында кездесу өтті

2022 жылдың 25 ақпаны  күні нашақорлықтың және есірткінің алдын алуға  бағытталған «Нашақорлыққа жол жоқ!» тақырыбында  қалалық құқық қорғау мекемесінің маманымен  кездесу өтті.

Кездесуге Нұр-Сұлтан қаласының ПД есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасының аға жедел уәкілі, полиция майоры - Ә. Кибатқызы,Жастар саясаты департаментінің менеджері - М.Шолыкбаева және КЖжКБ факультетнің 1 курс студенттері қатысты.

Кездесуде Ә.Кибатқызы жастардың нашақорлыққа салынуының басты себептерін түсіндіре отырып, адам өміріне тигізер әсері мен нашақорлықтың алдын алу жайлы  бейне-баяндар көрсетті.

Сонымен қатар, студенттерге «ең қымбат нәрсе ол - сенің өмірің. Сенің өмірің - өз қолыңда» деп түсіндіріп, алдын алу жұмыстарына қатысты ақпараттық брошюралар  таратып берді.