Басты бет / «Американдық футбол федерациясы» ҚБ Вице-президенті А. Кравченкомен кездесу өтті

2022 жылдың 1 наурыз күні  салауатты өмір салтын ұстануға шақыру мақсатында «Американдық футбол федерациясы» ҚБ Вице-президенті А. Кравченкомен кездесу өтті.

Кездесуге университетіміздің 1,2 курс студенттері қатысты. А. Кравченко студенттерге белсенділік танытып,  салауатты өмір салтын қалыптастыруға батыл кірісуге, өз болмысын тануға толыққанды өмір сүру үшін рухани күш-жігер беретін бейне- баяндар көрсетті.

Сонымен қатар салауатты өмір салтын қалыптастырудағы негізгі құралдардың бірі – түрлі іс-әрекет барысында студенттердің өзара қарым-қатынасы, пікірлесуі және дене тәрбиесі, олардың жас ерекшеліктері, денсаулығы, спортпен қаншалықты шұғылданғандығы, дене шынықтыру жаттығуына қатысуы т.б. ескерілуі керек екенінде түсіндірді.

Кездесу соңында студенттердің сұрақтарына жауап беріп, брошюралар таратып берді.