Басты бет / Асық ату спорттық секциясы
Асық ату спорттық секциясы

2023 жылдың ақпан айында асық ату спорттық секциясы кесте бойынша университет студенттерімен жұмыс атқарды. Жаттығу процесімен қатар спорттық шеберлікті арттыру және тәжірибе жинақтау мақсатында келесі жарыстар өткізіліп, оларға студенттеріміз қатысты.

1. 2023 жылдың 10-ақпан күні ҚазАТУ студенттері арасындағы факультетаралық спартакиада аясында ерлер арасында асық ату және қыздар арасында бесасық жарысы ұйымдастырылып өткізілді. Жарыс нәтижесі: 1-орын ВжМШТ факультеті, 2-орын агрономия факультеті, 3-орын ЖРБСжД факультеті.

2. 2023 жылдың 25-ақпан күні университетміздің құрама командасы ерлер арасында асық ату және қыздар арасында бесасық спорты бойынша «Астана қаласының жастар арасындағы ашық чемпионатына» қатысып, тәжірибе жинақтады.