Басты бет / Асық ату спорттық секциясы
Асық ату спорттық секциясы

2023 жылдың наурыз айында асық ату спорттық секциясы кесте бойынша университет студенттерімен жұмыс атқарды.

Жаттығу процесі кезінде асық ойынын өткізу тәртібі түсіндіріліп, әрбір сабақта «Қаржу», «Бестабан» және «Шыр алшы» секілді ойын түрлерінің ережелері мен орындау техникасы игеріліп, әрі қарай шыңдалып отырды.

Жаттығу процесімен қатар спорттық шеберлікті арттыру және тәжірибе жинақтау мақсатында студенттер келесі іс-шараға қатысты.

2023 жылдың 21-наурыз күні Астана қаласының Тәуелсіздік алаңында өткен Наурыз мерекесі аясындағы асық ату және бесасық жарыстарына ОШЖТжҚО факультетінің 1 курс студенті Лесбек Мұхамед, техникалық факультеттің 1 курс студенті Ахтанов Елжан және ВжМШТ факультетінің 2 курс студенті Шайхина Әмина қатысты.