Басты бет / Волейбол (ерлер) спорттық секциясы (желтоқсан 2023)
Волейбол (ерлер) спорттық секциясы (желтоқсан 2023)

2023 жылдың желтоқсан айында волейбол (ерлер) спорттық секциясы жылдық жоспарға сәйкес кесте бойынша университет студенттерімен жұмыс атқарды. Көрсетілген мерзімде спортшылармен теориялық бөлімінде волейбол ойынының тактикасы мен техникасы, дене дайындығы бөлімінде қозғалыс сапаларын дамыту мен арнайы шыңдау, техникалық дайындық бөлімінде тосқауыл қою техникасын игеру және шыңдау, тактикалық дайындық бөлімінде қорғаныс және қарсы шабуылдау әдістері ұйымдастырылды.

Жаттығу процесімен бірге спорттық шеберлікті арттыру мақсатында жолдастық кездесу өткізілді. 2023 жылдың 22 желтоқсан күні университетіміздің волейболдан ерлер құрама командасы Астана қаласының Еуразия Ұлттық университеті құрама командасымен жолдастық кездесу өткізіп, 3:2 есебімен жеңіске қол жеткізді.

Жаттықтырушы: С.Д. Сүлейменов