Басты бет / Волейбол (ерлер) спорттық секциясы (қараша 2023)
Волейбол (ерлер) спорттық секциясы (қараша 2023)

2023 жылдың қараша айында волейбол (ерлер) спорттық секциясы жылдық жоспарға сәйкес кесте бойынша университет студенттерімен жұмыс атқарды. Көрсетілген мерзімде спортшылармен дене дайындығы бөлімінде қозғалыс сапаларын дамыту мен арнайы дене дайындығы, техникалық дайындық бөлімінде допты жоғарыдан беру техникасын шыңдау, тактикалық дайындық бөлімінде позициялық шабуылдау әдістері ұйымдастырылды.

Жаттығу процесімен бірге спорттық шеберлікті арттыру мақсатында жолдастық кездесулер өткізілді. 2023 жылдың 1 және 15 қараша күндері университетіміздің волейболдан ерлер құрама командасы Астана қаласының «Есіл» университеті құрама командасымен жолдастық кездесулер өткізіп, екі ойында да жеңіске қол жеткізді.

Жаттықтырушы: Сүлейменов С.Д.