Басты бет / С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті Ректорының кубогына арналған "KazATU OPEN 2023" дәстүрлі халықаралық турнирі. «Жастар үшін жаңа бастама!»

Осы демалыс күндері 13-14 мамырда  "KazATU OPEN 2023" халықаралық турнирі өтті.

Челябинск, Қостанай, Көкшетау, Түркістан, Қарағанды, Павлодар, Екібастұз және т. б. сияқты қалалар мен өңірлердің студенттері қатысты.

Сондай-ақ, әр түрлі университеттердің студенттері ғана емес, сонымен қатар мектеп оқушылары да қатысты.

Турнирдің бірінші күні барлық қатысушылардың түскі асына "Dodo pizza"пиццерия желісі демеушілік жасады.

Университет әкімшілігі ашылу салтанаты  және жабылу салтанатына, сондай-ақ марапаттау рәсіміне қатысты!

Турнир қорытындысы:

Үздік бас төреші: Әмірлан Қасымов-50 000 тг.

Үздік төреші: Алтынай Әбдіжәміл-50 000 тг.

Үздік спикер - Алтынай Заманбекова-40 000 тг.

Жастар финалының жеңімпаздары-Ерұлан Мейіржан Диасұлы, Баймаш Темірлан Қазбекұлы, Назарбаев Университеті-50 000 тг.

Финалистер: бір командаға 20 000

Әбілғазтмов Арсен

Әбдірахметова Зарема

Беседин Дмитрий

Заманбекова Алтынай

Жұмабекова Диляраханым

Сапаров Әнуар.

Жеңімпаздар-Қанағатова Жансая, Димаш Сағатбеков – 100 000 теңге, Назарбаев Университеті.

Үздік Жас спикер: Айдын Дина, Ерұлан Мейіржан Диасұлы-Назарбаев Университеті, Жұмабекова Диляраханым Көкшетау университеті. Абай Мырзахметова