Басты бет / Академиялық ұтқырлық және 2023-2024 оқу жылының жазғы семестрінде оқу мүмкіндігі шеңберінде ҚР ЖОО өкілдерімен он-лайн келіссөздер жүргізілді

Академиялық ұтқырлық және 2023-2024 оқу жылының жазғы семестрінде оқу мүмкіндігі шеңберінде басқа ЖОО-дан білім алушыларды тарту мақсатында ҚР ЖОО өкілдерімен он-лайн келіссөздер жүргізілді.

Басқа жоғары оқу орындарынан білім алушыларды ҚАТЗУ-ға тарту мақсатында ішкі академиялық ұтқырлық шеңберінде қашықтықтан оқыту мәселелері бойынша ҚР жоғары оқу орындарының өкілдерімен онлайн кездесулер өткізілді:

(Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті / ҚарМТУ және Қазақ бас сәулет-құрылыс академиясы / ҚазБСҚА).

1.         Оқу қорытындысы бойынша:

Ішкі академиялық ұтқырлық шеңберінде:

«С. Сейфуллин атындағы КАТЗУ» КЕАҚ-да 2 студент оқыды.

Жіберуші ЖОО: Қазақ бас сәулет-құрылыс академиясы / ҚазБСҚА, Алматы қ.

Топ: 21-15 (қазақ бөлімі)

Студент: Батырбаева А.

Топ: 19-15 (орыс бөлімі)

Студент: Медетқызы М.

Барлық студенттер пәнді сәтті меңгеріп, транскрипт алды.

2.         Алматы қ. ҚазБСҚА-да 2023-2024 оқу жылының болашақ күзгі оқу семестріне ішкі академиялық ұтқырлық шеңберінде үміткерлердің тізімі қалыптастырылды, В073 – «Сәулет» мамандығының 4 студенті өтінім берді:

-Амангелдіқызы А., 3 курс

-Дүзбаев Б. Т., 4 курс

-Жұманазаров г. м., 4 курс

-Болатбеков А. Б., 4 курс

3.         Варшава жаратылыстану ғылымдары университетіне (SGGW, Польша) сыртқы академиялық ұтқырлық шеңберінде қатысуға өтінім рәсімделді, B073 – «Сәулет» мамандығының 3 студенті өтінім берді:

- Тектігулова Д. Е., 3 курс

- Хасанов и. А., 3 курс

- Саткен Н. К., 3 курс

D128- «Жерге орналастыру» 8D7303-Кадастр БББ мамандығының докторанты Варшава политехникалық университетінде ғылыми тағылымдамадан өтуде:

- К.К. Муталипова

Шетелдік білім алушылар