Басты бет / “Аманат” студенттік ұрпақтары арасындағы клубішілік турнир
“Аманат” студенттік ұрпақтары арасындағы клубішілік турнир

2023 жылғы 12 ақпанда "Аманат" пікірсайыс клубы ВТСПА өткізді.

ВТСПА- "Аманат" студенттік ұрпақтары арасындағы клубішілік турнир, командалар кубок үшін  жоғары курстар/аламники +  бірінші курстар команда болып қатысады. Кездесулер сейсенбі мен сәрсенбіде командаларға бөліну мен жаттығу үшін өткізілді. Бірінші курстарға тиммейтті таңдау құқығы беріледі.

Қарарлар:

Инфослайд: 2022 жылдың қараша айында футболдан әлем чемпионаты өтеді. Өткізу орны Катар. Бұл елде бұрын стадиондар болмаған, бірақ турнирді өткізуге арналған слотты алғандықтан, олар стадиондар салуға мәжбүр болды. Бұл стадиондар салынды, бірақ осы уақыт ішінде алты мыңға жуық құрылысшы қаза тапты, бірақ бұл фактіні футболдың уәкілетті органдары жасырады. Сондай-ақ, елдің өзінде адам құқықтарын бұзу жағдайлары белгілі болды.

Б.П. демократиялық елдер (Франция, Германия, Англия және т. б.) Катардағы әлем чемпионатына қатысудан бас тартуы керек

Финал:

Б.П. дамыған елдер бюджеттің маңызды бөлігі,қазіргі уақытта не болып жатыр есірткі трафигімен күресуге, елдерді дамытуға бағыттау, бастап бұл есірткі трафигі жүріп жатыр

Жеңімпаздар:

1 орын: Ахметов Ернар Құрмашұлы мен Махамбетов Әділ Қайғалиұлы