Басты бет / «Қоғамда құндылықтарды өзгерту және сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті арттыру» тақырыбында кездесу

2022 жылдың 23 қарашасы күні Жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен ЖРБСжД  факультетінің студенттері үшін «Қоғамда құндылықтарды өзгерту және сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті арттыру» тақырыбында Астана қаласы бойынша Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметінің Превенция басқармасының аса маңызды істер жөніндегі офицері Мамыт Айдос, Қазақстан халқы Ассамблея кеңесінің мүшесі, «Ассамблея жастары» РКБ төрағасы Джумурбаев Тимур және Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің адам ресурстарын басқару басқармасының басшысы Шалабаев Байдулламен кездесу өткізілді.

Бұл іс-шара таза адал жолмен жүруді, өз мемлекетіне адал қызмет етуді үйрету мақсатында өткізілді. Студенттік ортада сыбайлас жемқорлықтың алдын алу және болдырмау бойынша ұсыныстар берілді.

Кездесу барысында сыбайлас жемқорлық туралы қысқаша мәліметтер беріліп, арнайы видеолар көрсетілді.