Басты бет / Жаңалықтар / Ішкі тәртіпті нығайту мақсатында
Ішкі тәртіпті нығайту мақсатында

С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университетінде 2024 жылдың 20 ақпанында Әкімшілік басқару персоналы қызметкерлеріне университеттің комплаенс қызметінің жетекшісі Қайыржан Ахметбекұлы Токушев «Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу» мәселелері бойынша кездесу өткізіп, ҚР заңнамаларына жан-жақты тоқталып, талдау жасап, түсіндіріп өтті. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы азаматтар арасында ақпараттық түсіндіру жұмыстарын күшейту және барлық қоғамды сыбайлас жемқорлыққа қарсы күреске жұмылдырудың маңыздылығына ерекше тоқталды.

Баяндамашы университетіміздің ішкі тәртіп мәселесіне де кеңінен тоқталып өтті. Ішкі нормативтік құжаттардың дер кезінде жаңартылып, оның мүлтіксіз орындалуына назар аударды.