Басты бет / Жаңалықтар / Студент-жастар ҚР Президенттік орталығына эксурсиямен барды
Студент-жастар ҚР Президенттік орталығына эксурсиямен барды

ҚР Президенттік орталығы тәуелсіз Қазақстанның саяси тарихын зерделеу және насихаттау миссиясын жүзеге асыра отырып, мемлекетіміздің қалыптасуындағы президенттік институттың рөлін ашып көрсететін жаңартылған мұражай экспозициялары мен интерактивті алаңдар дайындап, университетіміздің студенттерінеөз көздерімен көріп, танысуға мүмкіндік жасады.

9-10 сәуір күндері КЖжКББ, ВжМШТ, энергетикалық және техникалық  факультеттердің студенттері мұражайға барып экспозициялар мен интерактивті алаңдарды көріп, үлкен әсер алып қайтты. Мұражай қызметкерлері студенттерге мұражайдағы барлық экспозициялардың тарихын жан-жақты баяндап берді. Мұражайға студенттермен бірге декандардың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасарлары мен топтардың кураторлары да барды.