Басты бет / 2023 жылдың қыркүйегіндегі студенттік бизнес-инкубатордың жұмысы туралы ақпарат
2023 жылдың қыркүйегіндегі студенттік бизнес-инкубатордың жұмысы туралы ақпарат

1. 2023 жылдың қыркүйегінде жұмыс жоспары әзірленіп, бекітілді.

2. Қазіргі уақытта факультеттер бойынша студенттік бизнес-инкубатордың қызметі бойынша таныстыру жұмыстары жүргізілуде және қатысушылар тізімі жаңартылуда.

3. 15 қыркүйекте Студенттік бизнес-инкубатордың мүшелері университеттің шығармашылық жәрмеңкесіне қатысып, СБИ жұмысын таныстырды.

1. Қазіргі уақытта СБИ күшімен университеттің "ADARA ltd" ЖШС ұйымдастырған пластик жинау конкурсына қатысуы ұйымдастырылды. Осы іс-шара аясында барлық оқу ғимараттарында, асханаларда пластикке арналған эко-жәшікттер орналастырылған. Байқау 2023 жылдың 31 желтоқсанына дейін жалғасады.

1.ҚБИ мүшелері 2 бизнес – идея жобасын әзірледі, бұл жобаларын кафедра отырысында қаралады.

2. 2023 жылғы 25 қыркүйекте Астана қаласында Enactus Kazakhstan - Road Show ұйымының жыл сайынғы іс-шарасы өтті.

Іс-шара бағдарламасы келесі идеяларды қамтыды:

* мектепте/ЖОО/колледжде студенттік кәсіпкерлік, стартаптар және инновациялар кубогына қатысу үшін бизнес-команданы қалай құруға болады;

* pitching әлеуметтік-кәсіпкерлік жобалар;

* тренингтер мен шеберлік сыныптары;

* ENACTUS бағдарламасының түлектерінің сәттілік тарихы;

* мәдени бағдарлама

Іс-шараға С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті СБИ-ң мүшелерімен қоса Л. Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті, Астана медицина университеті,  Қозыбаев атындағы Петропавл университетінің және Нәрікбаев атындағы гуманитарлық заң университетінің студенттері,сондай-ақ Kazakhstan International Linguistic  College, Урбан колледжі және Қарағанды қ. шет тілдер колледжі студенттері қатысты.