Басты бет / «Заманауи ғылыми зерттеулердің әдіснамасы» атты ғылыми-әдістемелік семинар
«Заманауи ғылыми зерттеулердің әдіснамасы» атты ғылыми-әдістемелік семинар

2020 жылдың 19-21 ақпан аралығында "Экономика" және "Қаржы" кафедраларының оқытушылары "Экономика" мамандығының бейіндік бағыттағы магистранттарға, сондай-ақ Ш. Уәлиханов Көкшетау мемлекеттік университетінен ғылыми тағылымдама өтуге келген білім алушыларға арналған "Заманауи ғылыми зерттеулердің әдіснамасы" атты ғылыми-әдістемелік семинар ұйымдастырылды.

Экономика ғылымдарының докторы, профессор Ф. А. Шуленбаева "Ғылыми зерттеулердің негізгі кезеңдері" тақырыбында баяндама жасады, топта заманауи ұйымды басқару контекстінде "Бизнестегі Кейс-әдіс" қабылдауды қолдана отырып, жағдайды талдау жүргізді. Доцент Б.К.Сагинова "Инвестициялардың тиімділігін бағалау әдістері" атты тренинг өткізді, сондай-ақ семинарға қатысушылар интерактивті режимде ситуациялық есептерді шешті. Экономика ғылымдарының кандидаты, профессор м. а. Ж.М. Омарханова қатысушыларға "Оқытудың белсенді және интерактивті әдістері" презентациясымен таныстырып, жобалық қаржыландыру бойынша тәжірибелік ұсыныстар берді.

"Экономика" кафедрасының доценті З.С.Мухамбетова семинар барысында алған білімдерін магистранттар диссертация жазу барысында қолданатынына сенім білдірді. Семинар соңында қатысушыларға атаулы сертификаттар табыс етілді..