Басты бет / Салауатты өмір салтын ұстану бойынша профилактикалық кездесу өтті
Салауатты өмір салтын ұстану бойынша профилактикалық кездесу өтті

2021 жылдың 11 қарашасында Қазақ агротехникалық университеттің медицина қызметкері С. А. Мұхамедьярова ветеринария және мал шаруашылығы технологиясы факультетінің 03-083-21-08 тобының 1 курс студенттеріне арналған "Салауатты өмір салты" атты онлайн дәріс өткізді.  Білім алушылардың салауатты өмір салтына деген ынтасын қалыптастыру мақсатында  бұл құндылық бағдарлары мен белсенді өмірлік ұстанымды белгілеу жүйесін, өзін-өзі дамыту мен өзін-өзі жетілдіруге, өз тағдыры үшін жауапкершілікті қабылдауға, салауатты өмір салтын қолдауға деген қызығушылықты қалыптастыратын жеке даму ортасын құру. Сонымен қатар бала кезінен бастап адамның денсаулығына тікелей байланысты салауатты өмір салтын әдетке айналдыру өте маңызды  бұл оқу процесінің екі жағы үшін де, студенттер мен оқытушылар үшін де бірдей маңызды болып табылатыны жайында түсіндіру жұмыстары жүргізілді.